Wakacyjny Kurs Yang Tai Chi i Chi Kung Dla Początkujących

Kurs ten został zoptymalizowany tak, żeby te ćwiczenia Tai Chi i Chi Kung można było wykonywać samodzielnie w domu. Główny materiał, to I część długiej formy Yang Tai Chi w przekazie od Mistrza Yang Jwing Ming. Układ ten jest podstawowym i zamkniętym zestawem ćwiczeń, który stanowi doskonałe wprowadzenie w świat Tai Chi. Dodatkowo poznasz proste ćwiczenia usprawniające, elementy medytacji taoistycznej oraz dwa zestawy Chi Kung (Qigong): kręgosłupa oraz podstawowy/kanałowy (relaksacyjny zestaw wprowadzający w pracę z oddechem).

Obecnie uruchomiliśmy zapisy na Wakacyjny Kurs Tai Chi i Chi Kung. Udostępnimy Ci w nim pełną wersję kursu online dla początkujących i warsztaty stacjonarne w terminie 2-3 września. Masz dwie wersje do wyboru. Szczegóły poniżej.

Ten kurs wprowadzi Cię w świat Tai Chi i Qigong. Nauczysz się z niego jak samodzielnie ćwiczyć w domu.

Udostępniamy dwie wersje kursu:

- jako szkolenie online, gdzie materiały przerabiasz w dowolnym momencie,

- kurs łączący szkolenie online i warsztaty stacjonarne.

Ilość miejsc ograniczona.

Co otrzymujesz z kursem?

Nagrania wideo

Dostaniesz dostęp do 22 pełnych lekcji Tai Chi zawierających wszystkie niezbędne elementy i odpowiednią ilość powtórzeń.

Dodatkowe materiały teoretyczne

Z tym kursem otrzymasz dostęp do materiałów teoretycznych, które pomogą Ci lepiej zrozumieć zawartość kursu i wprowadzą Cię w świat Tai Chi i Chi Kung.

Certyfikat ukończenia

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat z podsumowaniem poznanego materiału.

Warsztat stacjonarne

Kurs kończy się warsztatami stacjonarnymi w Warszawie, w trakcie których usystematyzujemy wiedzę i skorygujemy techniki (10 godzin).

Podpowiadamy jak pracować w domu

W kursie tym duży nacisk jest położony na podpowiadanie kursantom jak samodzielnie organizować sobie praktykę w domu.

Różne aspekty Tai Chi i Chi Kung

Treningi w przekrojowy sposób pokazują różne aspekty Tai Chi, otrzymasz też dostęp do filmów z dodatkowymi treningami ogólnorozwojowymi i Qigong (Chi Kung).

Radosław Węglarz Tai Chi Qigong Warszawa Łódź

Kim jesteśmy?

Szkoła Tai Chi Guangfu została założona przez Radosława Węglarza w 2010 roku. Obecnie w naszej szkole praktykujemy Wu, Yang i Wudang Tai Chi oraz różne rodzaje ćwiczeń zdrowotnych – Qigong. Współpracujemy z czołowymi polskimi i zagranicznymi nauczycielami oraz cenionymi na całym świecie Mistrzami – Zhou Xuan Yun (Wudang Tai Chi) i Zhai Weichuan (Wu/Hao Tai Chi). Prowadzimy regularne zajęcia Tai Chi w Warszawie, Łodzi i Turku; organizujemy warsztaty, obozy oraz przygotowujemy kursy Tai Chi i Chi Kung online.

Zobacz jak wygląda kurs od środka

STANDARD

390 zł

STACJONARNA

440 zł

PREMIUM

790 zł

Gwarantujemy 30 - dniową możliwość zwrotu pieniędzy!

Co sądzą inni o naszych kursach?

Najczęściej zadawane pytania

Tai Chi nadaje się dla każdego. W naszej szkole ćwiczy młodzież, ludzie dorośli i starsi. Tai chi na każdym etapie może przynieść wiele korzyści. Młodzież oraz dorośli często kierują się możliwością rozwoju osobistego, umiejętności koncentracji, uważności, odprężeniem umysłu i ciała, a także wzmacnianiem i oczyszczaniem organizmu. Ludzie starsi dodatkowo zwracają uwagę na aspekty lecznicze i łagodzące różnego rodzaju dolegliwości.

Nie ma określonych przeciwwskazań zdrowotnych. Tai Chi jest to niezwykle skuteczna terapia w leczeniu różnego rodzaju urazów i chronicznych schorzeń zarówno fizycznych jak i emocjonalnych. Dlatego regularna praktyka często jest zalecana przez lekarzy, rehabilitantów czy psychoterapeutów. Niemniej jednak jeżeli pozostajesz pod stałym nadzorem lekarza poinformuj go o chęci wzięcia udziału w zajęciach. W indywidualnych przypadkach może okazać się, że nie jest to najwłaściwszy moment na rozpoczęcie praktyki. Pamiętaj także, aby o wszelkich problemach zdrowotnych poinformować instruktora przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów podczas treningu przerwij ćwiczenie i zgłoś się do prowadzącego zajęcia.

Jeśli stwierdzisz, że zajęcia Tai Chi online nie są dla Ciebie, to masz 30 dni na zgłoszenie nam tego a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy. Nie musisz przy tym podawać nam przyczyny rezygnacji.

W sytuacji, gdy z powodów losowych uczestnik kursu nie może  wziąć udziału w zaplanowanych warsztatach, dajemy możliwość ich odrobienia w kolejnej edycji kurs. Planujemy przynajmniej trzy edycje kursu hybrydowego rocznie. Będą się one odbywać w różnych miastach, ale przynajmniej jedna edycja rocznie odbędzie się w Warszawie.