Kurs Yang Tai Chi dla początkujących

Kurs ten został nagrany podczas epidemii Covid – 19 i został zoptymalizowany tak, żeby nasze ćwiczenia Tai Chi można było wykonywać samodzielnie w domu. Główny materiał, to I część długiej formy Yang Tai Chi w przekazie od Mistrza Yang Jwing MIng. Układ ten jest podstawowym i zamkniętym zestawem ćwiczeń, który stanowi doskonałe wprowadzenie w świat Tai Chi. Dodatkowo poznasz proste ćwiczenia usprawniające, elementy medytacji taoistycznej oraz dwa zestawy Qigong: kręgosłupa oraz podstawowy/kanałowy (relaksacyjny zestaw wprowadzający w pracę z oddechem).

Radosław Węglarz Tai Chi Qigong Warszawa Łódź

Kim jesteśmy?

Szkoła Tai Chi Guangfu została założona przez Radosława Węglarza w 2010 roku. Obecnie w naszej szkole praktykujemy Wu, Yang i Wudang Tai Chi oraz różne rodzaje ćwiczeń zdrowotnych – Qigong. Współpracujemy z czołowymi polskimi i zagranicznymi nauczycielami oraz cenionymi na całym świecie Mistrzami – Zhou Xuan Yun (Wudang Tai Chi) i Zhai Weichuan (Wu/Hao Tai Chi). Prowadzimy regularne zajęcia Tai Chi w Warszawie, Łodzi i Turku; organizujemy warsztaty, obozy oraz przygotowujemy kursy Tai Chi i Chi Kung online.

Co otrzymujesz z kursem?

Nagrania wideo

Dostaniesz dostęp do 22 pełnych lekcji Tai Chi zawierających wszystkie niezbędne elementy i odpowiednią ilość powtórzeń. Dodatko

Dodatkowe materiały teoretyczne

Z tym kursem otrzymasz dostęp do materiałów teoretycznych, które pomogą Ci lepiej zrozumieć zawartość kursu i wprowadzą Cię w świat Tai Chi i Chi Kung

Certyfikat ukończenia

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat z podsumowaniem poznanego materiału

Wsparcie online

W wersji PRO i Premium dostaniesz wsparcie w postaci konsultacji online za pomocą maila lub Messengera

Dostęp na wybrany okres

Możliwość elastycznego wyboru czasu trwania kursu. Dostosuje okres trwania naszego szkolenia Tai Chi do swoich możliwości i potrzeb. W każdym momencie możesz go wydłużyć.

Różne aspekty Tai Chi i Qigong

Treningi w przekrojowy sposób pokazują różne aspekty Tai Chi, otrzymasz też dostęp do filmów z dodatkowymi treningami ogólnorozwojowymi i Qigong (Chi Kung)

Zobacz jak wygląda kurs od środka

Ile to kosztuje?

STANDARD

120 zł

PRO

300 zł

PREMIUM

620 zł

Co sądzą inni o naszych kursach Tai Chi?

Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poznać i dowiedzieć się czym tak na prawdę jest Tai Chi. Fantastyczne zajęcia oraz atmosfera na nich sprawiają, że chce się ćwiczyć nawet online. W tej szkole naprawdę można poznać spektrum materiału i stylów Tai Chi, Qigong. Wystarczy przyjść na pierwszy trening, a potem się naprawdę w to wkręcić.Fantastyczna sprawa naprawdę poprawiająca kondycję i koordynację oraz usprawnia zarówno umysł jak i ciało.
symbol tai chi yinyang
Robert W.
Program szkoleń Tai Chi bardzo dobrze przygotowany i prowadzony z uwzględnieniem potrzeb osób początkujących. Nauka różnych stylów. Prowadzący jest bardzo cierpliwy nawet przy aktualnej wersji on-line, co jest trudne, ale wydaje mi się, że wszyscy trenują na miarę swoich możliwości sumiennie w domu. Można posiłkować się nagranymi filmami, które pozwalają lepiej prześledzić trenowany materiał i powtarzać sekwencje dowolną ilość razy. To bardzo dobry zbiór materiałów umożliwiający pracę własną.
symbol tai chi yinyang
Ewa A.

Najczęściej zadawane pytania

Tai Chi nadaje się dla każdego. W naszej szkole ćwiczy młodzież, ludzie dorośli i starsi. Tai chi na każdym etapie może przynieść wiele korzyści. Młodzież oraz dorośli często kierują się możliwością rozwoju osobistego, umiejętności koncentracji, uważności, odprężeniem umysłu i ciała, a także wzmacnianiem i oczyszczaniem organizmu. Ludzie starsi dodatkowo zwracają uwagę na aspekty lecznicze i łagodzące różnego rodzaju dolegliwości.

Nie ma określonych przeciwwskazań zdrowotnych. Tai Chi jest to niezwykle skuteczna terapia w leczeniu różnego rodzaju urazów i chronicznych schorzeń zarówno fizycznych jak i emocjonalnych. Dlatego regularna praktyka często jest zalecana przez lekarzy, rehabilitantów czy psychoterapeutów. Niemniej jednak jeżeli pozostajesz pod stałym nadzorem lekarza poinformuj go o chęci wzięcia udziału w zajęciach. W indywidualnych przypadkach może okazać się, że nie jest to najwłaściwszy moment na rozpoczęcie praktyki. Pamiętaj także, aby o wszelkich problemach zdrowotnych poinformować instruktora przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów podczas treningu przerwij ćwiczenie i zgłoś się do prowadzącego zajęcia.

Jeśli stwierdzisz, że zajęcia Tai Chi online nie są dla Ciebie, to masz 10 dni na zgłoszenie nam tego a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy. Nie musisz przy tym podawać nam przyczyny rezygnacji.