Qigong Tai Chi dla zdrowia

Kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Wewnętrzny

To szkolenie skierowane jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Poznasz tutaj formy aktywności ruchowej wywodzące się z Chin. Znajdziesz tu cztery kategorie treningów:

 1. Nauka Tai Chi + kilka ćwiczeń Qigong
  Poznasz tu pierwsze ruchy tradycyjnej, długiej formy Tai Chi stylu Yang. Styl Yang to najpopularniejszy obecnie styl Tai Chi. Tutaj poznasz przekaz według znanego i cenionego Mistrza – Yang Jwing Minga.
  Prócz formy Tai Chi poznasz ćwiczenia Jibengong, które można nazwać formą rozgrzewki, oraz dwa zestawy Qigong – kręgosłupa (nastawiony na rozruszanie kręgosłupa, wzmocnienie mięśni brzucha i rozluźnienie napiętych mięśni) i podstawowy nazywany kanałowym (nastawiony głównie na relaks)
 2. Treningi ogólnorozwojowe z elementami Tai Chi
  W tej kategorii znajdują się kompleksowe treningi ogólnorozwojowe z wykorzystaniem pewnych elementów i ćwiczeń które pojawiają się w treningu Tai Chi. Przygotuj się na spory wysiłek!
 3. Qigong – ćwiczenia zdrowotne
  W tej kategorii znajdziesz teorię i ćwiczenia praktyczne pomagające zagłębić się w Qigong. Główny nacisk jest tu położony na aspekty zdrowotne dotyczące zarówno naszego ciała jak i psychiki. Ćwiczenia te pomagają nam lepiej poczuć własne ciało, zrelaksować się i poprawić koncentrację.
 4. Treningi polecane
  Znajdziesz tu trzy kategorie treningów:
  – joga,
  – celebryci,
  – inne.
  Każdy tu znajdzie coś dla siebie